Справа про смерть та повторний розтин бійця Андрія Коробка із Луцька: що кажуть в поліції

Справа про смерть та повторний розтин бійця Андрія Коробка із Луцька: що кажуть в поліції

Ексклюзивно
військовий Андрій Коробко з Луцька
Померлий на війні військовослужбовець із Луцька Андрій Коробко. Фото: Суспільне Луцьк

Кримінальне провадження, яке 14 липня відкрили у зв'язку зі смертю військовослужбовця Андрія Коробка, ще триває. Про це в коментарі Суспільному розповів начальник слідства Луцького райуправління поліції Аркадій Найдич.

З його слів, слідчі зможуть прийняти рішення у провадженні, коли отримають висновки комісійної судово-медичної експертизи тіла, яку на прохання родини повторно проводило Волинське бюро судово-медичної експертизи.

"Всі обставини смерті Андрія Коробка встановлені. Попередня причина підтвердилася – це гострий інфаркт міокарда. Сліди насильницької смерті на тілі померлого відсутні. Тому у додаткових експертизах немає потреби", – зазначив Аркадій Найдич і додав, що після отримання висновку експертів буде прийнято рішення про подальшу долю справи.

Як додав начальник слідства, після проведення повторної експертизи тіла військового жодних скарг чи клопотань від рідних до поліції не надходило.

Що відомо про смерть Андрія Коробка

14 липня у Луцьку призупинили похорон 42-річного військовослужбовця Андрія Коробка. На тілі сина Зоя Коробко виявили сліди побиття: кров та синці.

За офіційним повідомленням, яке рідні отримали від військових, Андрій Коробко помер від інфаркту. Попередній розтин тіла був проведений у Дніпрі. Учасники похорону перекрили дорогу і домоглися проведення повторної експертизи тіла бійця.

19 липня правоохоронці оголосили результати повторного розтину тіла Андрія Коробка – інфаркт міокарда. Як повідомила матір військового Суспільному, у результати обох експертиз вона не вірить.

20 липня у Луцьку попрощалися з воїном. Поховали Андрія Коробка на Алеї почесних поховань на міському кладовищі у Гаразджі.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок