Парламентарям заборонили виїжджати з України — нардеп

Парламентарям заборонили виїжджати з України — нардеп

Засідання Верховної Ради. Фото: УНІАН
Засідання Верховної Ради України, в Києві, 29 травня 2023 року, фото: УНІАН

Усім народним депутатам заборонили виїжджати з України за кордон. Про це повідомив парламентар Олексій Гончаренко у своєму Telegram.

"Нікому з народних депутатів не підписують нові відрядження. А підписані відрядження, які були на найближчі дати, — скасували", — зазначив він.

Своєю чергою у Держприкордонслужбі в коментарі Суспільному сказали, що все відбувається як зазвичай, відповідно до закону.

Наразі журналісти Суспільного намагаються отримати інформацію від апарату Верховної Ради та Офісу Президента.

Що відомо про подорожі нардепів за кордон

Нардепа від "Слуги народу" Миколу Тищенка виключили зі складу партії та позбавили посади заступника голови фракції через подорож до Таїланду під час війни.

Згідно з розслідуванням "УП", лідерка партії "Батьківщина", народна депутатка Юлія Тимошенко та її чоловік провели початок нового року в Дубаї.

"Слугу народу" Юрія Арістова позбавили депутатського мандата через відпочинок на Мальдівах у липні 2023 року. Генпрокурор оголосив підозру нардепу за те, що той вніс до офіційних документів свідомо неправдиві відомості щодо терміну перебування за кордоном, мети відрядження, країни перебування та часу повернення до України.

На початок