Шукаємо системи ППО, щоб захистити увесь наш південь: Зеленський у Свято-Преображенському храмі

Шукаємо системи ППО, щоб захистити увесь наш південь: Зеленський у Свято-Преображенському храмі

Шукаємо системи ППО, щоб захистити увесь наш південь: Зеленський у Свято-Преображенському храмі
. Президент України Володимир Зеленський та очільник Одеської ОВА Олег Кіпер. Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 27 липня, відвідав Одесу. У Свято-Преображенському храмі він записав традиційне вечірнє звернення, де заявив, що влада нині шукає ППО, аби захистити південь України.

"Шукаємо системи ППО, щоб захистити Одесу, увесь наш південь. І я дякую всім у світі, хто вже приєднався до цієї роботи з нами", — сказав Зеленський.

Будучи у Одесі, президент заслухав доповідь щодо ліквідації наслідків російських ударів по Одесі та області. Своє звернення Гарант записав у Свято-Преображенському храмі, який Росія обстріляла у ніч проти 23 липня.

"Тут, у Свято-Преображенському храмі, який Росія намагалася знищити, відчувається, що наші люди, наш дух усе одно сильніші. Сильніші, ніж російський терор", — додав Зеленський.

Президент також прокоментував позбуття мандата у нардепа від "Слуги народу" Юрія Арістова, якого раніше помітили на курорті на Мальдівах. Він зазначив, що той, хто хоче відпочити, то держава відпочине від нього".

"Кожен намір будь-якого посадовця кудись поїхати за кордон, будь-якого депутата варто перевіряти до секунди. Якщо хтось дуже хоче відпочити від роботи на державу, то держава від таких осіб теж відпочине", — підсумував Зеленський.

Що відомо про відпочинок Арістова на Мальдівах під час війни

25 липня Слідство.Інфо, посилаючись на джерела, повідомило, що Арістова бачили на Мальдівах у п'ятизірковому готелі Waldorf Astoria Maldives. Працівники готелю підтвердили, що нардеп був їхнім гостем, але вже виселився. Вартість проживання на двох за одну ніч у цьому готелі, відповідно до цін на сервісі Booking.com, від 100 тис. грн до 323 тис. грн. Також у готелі є вілла за понад мільйон гривень за одну ніч.

Нардеп і його помічниця не відповіли на запити журналістів. Дружина Арістова заявила, що він був у Вільнюсі, додавши, що "у неї своє особисте життя, а у чоловіка — своє". Фото зі столиці Литви перед самітом НАТО Арістов публікував у Facebook 7 липня.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що ініціював перевірку і зупинення членства у фракції. У разі підтвердження поїздки Арістова на курорт, Арахамія пообіцяв вимагати негайного виключення з комітету та складання депутатського мандата.

Того ж дня спікер Руслан Стефанчук повідомив, що Арістов написав заяву про складання повноважень народного депутата.

Згодом Генеральний прокурор повідомив про підозру народному депутату від "Слуги народу" Юрію Арістову, у внесенні службовою особою завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів.

Що відомо про Арістова

Арістов – народний депутат від "Слуги народу". До обрання в парламент у 2019 році займався бізнесом.

На той момент був гендиректором ТОВ "Атлантік-Юмма", яке здійснює торгівлю морепродуктами. Також був засновником мережі Oysters Cava Bar, рибного ресторану Fish House у Києві.

11 листопада 2022 року в Юрія Арістова провели обшуки. Як повідомили адвокати Арістова, обшуки проводили у межах кримінальної справи, яку було порушено в 2021 році.

На початок