Через аварію без електрики лишались 30 тисяч споживачів — Укренерго

Через аварію без електрики лишались 30 тисяч споживачів — Укренерго

Через аварію без електрики лишались 30 тисяч споживачів — Укренерго
Електромережі. Фото: Freepik

Унаслідок аварії на обладнанні оператора системи передачі НЕК "Укренерго" на Одещині знеструмлювалися понад 30 тисяч споживачів, через що запроваджувались графіки аварійних відключень електроенергії.

Про це 25 липня повідомляє пресслужба Міненерго.

"Продовжуються аварійні ситуації в мережах оператора системи передачі НЕК "Укренерго" на Одещині. Учора через перевантаження автотрансформатора на підстанції 330 кВ були тимчасово знеструмлені понад 30 тисяч споживачів в Одеській області. Були задіяні графіки аварійних відключень. За кілька годин усіх споживачів було заживлено", — йдеться у повідомленні.

В міністерстві пояснили, що причиною відключень стала аварійна ситуація на іншій підстанції 330 кВ, яка сталася напередодні. Йдеться про ненадійність роботи та перевантаження залучених резервних ліній електропередачі.

Окрім того, через бойові дії без світла залишається частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють над відновленням електрики там, де це дозволяє безпекова ситуація.

При цьому дефіциту в енергосистемі України немає.

"Електроенергії, яку виробили українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів", — зазначили в Міненерго.

На початок