Лучани збирають підписи за новий автобусний маршрут

Лучани збирають підписи за новий автобусний маршрут

На сайті Єдиної системи місцевих петицій з'явилася петиція про появу нового автобусного маршруту, який би з’єднав район вулиці Володимирської з вулицею Львівською.

Станом на 24 липня петиція набрала 58 із 300 необхідних голосів. Суспільне поспілкувалося з жителями Володимирської та міською радою.

Що кажуть лучани

Лучанка Людмила живе на вулиці Володимирській, а працює на вулиці Львівській. Щоб доїхати на роботу, каже жінка, виходить завчасно і добирається з пересадками. А це – додаткові витрати, говорить лучанка: "14 гривень звідси, 14 гривень з Львівської. Ну і назад так само".

петиція про маршрут з Володимирської на ьвівську у Луцьку
Лучанка Людмила підтримала петицію про прямий маршрут з Володимирської на Львівську. Фото: Суспільне Луцьк

Лучанка Варвара більше 30-ти років живе на вулиці Володимирській. З її слів, прямого автобусного сполучення з вулицею Львівською бракує.

петиція про прямий маршрут з Володимирської на Львівську у Луцьку
Лучанка Варвара. Фото: Суспільне Луцьк

"До Львівської, щоб був транспорт, не було такого. Не маємо чим виїхати. Тим більше, що тут дачі, людей дуже багато. І хочуть їхати", – говорить лучанка.

Реакція міської ради

На вулицях Володимирська і Львівська у Луцьку діє кілька маршрутів, що здійснюють перевезення пасажирів. Але прямого автобусу, який би сполучав ці райони, а жителі та гості міста доїжджали до місць призначень без пересадок – наразі немає, розповів Суспільному начальник відділу транспорту Луцької міськради Віктор Главічка.

начальник відділу транспорту Луцької міської ради Віктор Главічка
Начальник відділу транспорту у Луцьку Віктор Главічка. Фото: Суспільне Луцьк

"Будемо розглядати такі варіанти з’єднання цих мікрорайонів прямим сполученням. Буде ситуація вивчатися. Можливо, десь якісь запити будуть від великих підприємств чи від заводу. Адже на мікрорайоні ЛПЗ є ряд таких великих підприємств, де значна кількість працівників працює", – зазначив Віктор Главічка.

До кінця збору підписів залишилось 10 днів. Віктор Главічка каже: це питання будуть вивчати, навіть якщо петиція не набере достатньої кількості голосів. З його слів, якщо результати моніторингу покажуть необхідність, то відділ транспорту Луцької міської ради пропонуватиме перевізникам відкривати автобусний маршрут.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок