Команди Сумщини завершили груповий етап аматорського чемпіонату

Команди Сумщини завершили груповий етап аматорського чемпіонату ФК "Вікторія"

Команди Сумщини завершили груповий етап Чемпіонату України з футболу серед аматорів. Матчі 22-го туру у групі “2” відбулися 5 серпня.

Футбольний клуб “Тростянець” на виїзді зіграв з футбольним клубом “Біла Церква” і завершив гру внічию – 1:1. У першому таймі Владислав Курило вивів тростянецьких містян уперед. Наприкінці другого - суперник відновив рівновагу.

“Вікторія” з Миколаївки грала вдома і приймала футбольний клуб “Атлет” з Києва. Миколаївці у першому таймі забили киянам два голи, у другому – три. Гра завершилася з рахунком 5:2 на користь “Вікторії”. У складі миколаївської команди по голу у ворота киян забили Костянтин Безязичний та В’ячеслав Акімов. Тричі відзначився Володимир Аржанов.

“Вікторія” звершила груповий турнір на першому місці групи “2” - 57 очок у 22-х матчах. Футбольний клуб “Тростянець” з 37-ма очками - на четвертому місці.

“Як для тренера, не можливо бути завжди усім задоволеним. Команда провела груповий етап рівно, без збоїв. На своєму рівні”, - так оцінив виступ команди тренер “Вікторії” Артем Радіонов.

Тренер ФК “Тростянець” Сергій Коритник говорить, що поставленої цілі досягли: “Перед початком чемпіонату завданням керівництва було стати сьомими-восьмими. У процесі чемпіонату попросили п'яте місце. У підсумку - стали четвертими”. Також додав, що прагнули увійти в трійку, щоб продовжити участь в плей-офф.

Автор - Олександр Качанов

• 9 серпня “Вікторія” продовжить участь у плей-офф аматорського чемпіонату. Суперником в ¼-тій буде запорізький “Мотор”. Гра відбудеться у Миколаївці. Учасник півфіналу визначиться в одному поєдинку.