Оператор Deutsche Welle був поранений російськими касетними боєприпасами на Донеччині

Оператор Deutsche Welle був поранений російськими касетними боєприпасами на Донеччині

Оператор медіакомпанії Deutsche Welle Євген Шилко був поранений російськими касетними боєприпасами у місті Дружківка Краматорського району на Донеччині.

Як повідомляє DW, внаслідок атаки РФ загинув один український військовий, ще кілька отримали серйозні поранення. Шилко був доставлений до лікарні, його стан стабільний.

Зазначається, що атака відбулась за 23 кілометри від лінії фронту о 12:10 за місцевим часом. Група журналістів в цей час знімала навчання української армії на полігоні.

"Ми знімали стрілецькі навчання української армії, як раптом почули кілька вибухів. Ми лягли, далі були вибухи, ми побачили, що є поранені. Пізніше українська армія підтвердила, що нас обстріляли касетними боєприпасами", — розповів, що кореспондент видання Матіас Белінгер, що працював разом з Шилком.

Гендиректор DW Петер Лімбург своєю чергою наголосив, що журналісти щодня ризикують життям, "висвітлюючи агресивну війну Росії".

"Я дуже радий, що життю Євгена Шилка нічого не загрожує, і бажаю йому якнайшвидшого одужання. Журналісти щодня ризикують своїм життям, щоб висвітлювати російську загарбницьку війну – вони заслуговують на мою найбільшу повагу та подяку. Попри всі вжиті заходи безпеки та далеко від російського фронту, робота наших колег у зоні бойових дій залишається небезпечною", — сказав він.

На початок