Президент призначив чотирьох суддів в Одеську область: хто вони

Президент призначив чотирьох суддів в Одеську область: хто вони

Президент призначив чотирьох суддів в Одеську область: хто вони Слово і діло, zn.ua

Володимир Зеленський призначив Тетяну Федчишену суддею Приморського райсуду Одеси, Ірину Братків – суддею Білгород-Дністровського міськрайонного суду, Олену Жижку та Євгенія Панасенка – суддями Овідіопольського райсуду. Відповідні укази опублікували на сайті Офісу Президента.

Євгеній Панасенко – 120-ий в рейтингу кандидатів на посаду судді

Панасенко Євгеній Миколайович закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство" в 2007 році . "Є компетентним, доброчесним та володіє державною мовою", - написали про нього на сайті Вищої ради правосуддя.

У 2016-му працював помічником судді Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області, у 2019 став суддею в цій установі. Дані про це Панасенко розмістив у декларації.

За інформацією ВРП, 5 травня 2017 року звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України із заявою про допуск до конкурсу кандидатів на посаду судді місцевого суду. Євгеній склав іспит на 183,25 балів та зайняв 120-ту позицію в рейтингу кандидатів на посаду судді місцевого загального суду.

У конкурсі на місце судді в Овідіопольському районному суді Одеської області посів друге місце. У серпні 2019 року його кандидатуру схвалили.

Тетяна Федчишена – 109-та в рейтингу

Федчишена Тетяна Юріївна закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого за спеціальністю "Правознавство" в 2007 році. Знає українську мову, написали на сайті ВРП.

У 2019 році звільнилася з посади помічниці судді Апеляційного суду Вінницької області, який ліквідували. Після цього Федчишину перевели до новоутвореного Вінницького апеляційного суду у 2019 році, зазначила в своїй декларації.

У квітні 2017 року звернулася до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, аби її допустили до конкурсу на посаду в місцевому суді. Тоді Тетяна склала іспит на 184,625 балів та посіла 109-те місце в рейтингу кандидатів на посаду судді в місцевому суді. Усього було 505 місць. Зокрема, вона була п'ятою в рейтингу на зайняття десяти посад у Приморському суді. У серпні 2019 року комісія схвалила її кандидатуру.

"Є компетентною, доброчесною та володіє державною мовою", – написали в акті ВРП про Федчишену.

Ірина Братків – 106-та позиція

Братків Ірина Ігорівна закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Правознавство" в 2006 році. Знає українську мову, запевнили на сайті ВРП.

У 2016 році працювала помічницею судді у Львівському апеляційному адміністративному судді. У 2019 році – помічницею судді у Львівському окружному адміністративному суді. Дані про це є в деклараціях посадовиці.

У травні 2017 року Ірина звернулася до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, аби її допустили до конкурсу на посаду судді місцевого суду, зазначили на сайті ВРП. Братків склала іспит, набрала 185 балів і зайняла 106-ту позицію в загальному рейтингу кандидатів на посаду суддів місцевого суду.

У конкурсі на посаду судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області зайняла перше місце. У серпні 2019 року комісія схвалила її кандидатуру, назвавши "компетентною та доброчесною".

Олена Жижка – 102-ге місце

Жижка Олена Валентинівна отримала два дипломи за спеціальністю «Правознавство» – в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова в 2005 році та в Одеській національній юридичній академії в 2009 році. Про це написали на сайті ВРП та додали, що Олена знає українську мову.

У 2016 році працювала помічницею судді в Одеському апеляційному господарському суді. У 2019 році влаштувалась помічницею Секретаря судової палати з розгляду цивільних справ Одеського апеляційного суду, про що зазначила в своїй декларації.

За даними ВРП, у квітні 2017 року звернулася до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, аби її допустили до конкурсу на посаду в місцевому суді. Після цього склала іспит на 185,5 балів та зайняла 102-ге місце в рейтингу кандидатів на посаду судді місцевого загального суду. Зокрема, Жижка зайняла першу позицію в рейтингу на зайняття двох посад суддів Овідіопольського районного суду. У серпні 2019 року комісія схвалила її кандидатуру. Олену назвали "компетентною та доброчесною".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди