"Чекаємо зараз офіційного рішення": жителі ж/м Придніпровський у Дніпрі про долю стадіону "Авангард"

"Чекаємо зараз офіційного рішення": жителі ж/м Придніпровський у Дніпрі про долю стадіону "Авангард"

"Чекаємо зараз офіційного рішення": жителі ж/м Придніпровський у Дніпрі про долю стадіону "Авангард"
Фото: Суспільне Дніпро

Жителі Придніпровського кілька місяців вимагають скасування рішення Дніпровської міської ради про приватизацію стадіону "Авангард", яке ухвалили на сесії в травні. Також жителі хочуть, аби після війни його реконструювали, розповідає активістка Ольга Орєхова. На сайті міськради оприлюднили документ, в якому йдеться про відміну приватизації, але рішення ще не підписане.

Активістка Ольга Орєхова розповідає, місцеві жителі хочуть, аби Дніпровська міська рада скасувала рішення про приватизацію цього об’єкту, яке прийняли на сесії 24-го травня. Це питання мали розглянути на засіданні 19 липня. Напередодні, каже Ольга Орєхова, питання скасування приватизації розгядали на погоджувальній раді.

"Олександр Санжара сказав, що приватизація стадіону Авангард – скасована. Ми перевірили пункти в порядку денному і саме рішення. Чекаємо зараз вже офіційного прийняття рішення з підписом Бориса Філатова. І на цьому етапі ми, звичайно, задоволені", – каже голова ініціативної групи жителів Придніпровського Ольга Орєхова.

Голова правління ГО "Платформа Громадський контроль" Денис Селін каже, розгляд об’єктів, викреслених з переліку тих, які підлягають приватизації, можуть винести на іншу сесію. Чоловік розповідає, в цьому питанні мають розібратися правоохоронці.

“Це відповідальність міської влади, вона може вкласти кошти, обладнати те поле, щоб люди могли ним користуватися. Я кажу не про рік війни, я кажу, що в подальшому. А не варіант, щоб під час війни віддаємо стадіони в приватні руки. Тому не зовсім зрозуміло, за що ми платимо податки”, – розповів голова правління ГО "Платформа Громадський контроль" Денис Селін.

Суспільне надіслало інформаційний запит до Дніпровської міської ради з питанням: чи планують розглянути на наступній сесії оприлюднений документ на їхній офіційній сторінці.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок