Зеленський зустрівся з колишнім губернатором штату Нью-Джерсі

Зеленський зустрівся з колишнім губернатором штату Нью-Джерсі

Офiцiйно
Зеленський зустрівся з колишнім губернатором штату Нью-Джерсі
На фото: зустріч Володимира Зеленського із колишнім губернатором штату Нью-Джерсі Крістофером Крісті, Офіс президента

Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 4 серпня, зустрівся із членом республіканської партії США, губернатором штату Нью-Джерсі у 2010–2018 роках Крістофером Крісті, який прибув із візитом до України.

Про це повідомили на сайті Офісу президента.

Свій візит Крістофер Крісті розпочав із поїздки до Бучі Київської області. Президент подякував пану Крістоферу та всім американцям за підтримку України.

"Я також хотів би щиро подякувати вам і вашим колегам, зокрема Конгресу. Ми вдячні за двопартійну підтримку, яка для нас є надзвичайно вагомою. Ми дуже вдячні Президенту Байдену та його адміністрації. Украй важливо, що вся ваша країна, усі американці – на боці правди та демократії, і вони переконані в перемозі України", – наголосив Володимир Зеленський.

Зеленський відзначив важливість подальшого посилення допомоги з боку партнерів для надійного захисту від російського ракетного терору та успішного звільнення тимчасово окупованих українських територій.

"США є лідером, надають нам найбільшу підтримку на полі бою – для наших Збройних Сил. І, звичайно, у фінансовому секторі, що також є потужною підтримкою", – зазначив він.

Зі свого боку Крістофер Крісті розповів, що хотів на власні очі побачити, що відбувається в Україні, й поділитися отриманою інформацією з американським суспільством, яке надзвичайно підтримує Україну.

Зеленський зустрівся з колишнім губернатором штату Нью-Джерсі: про що говорили
На фото: зустріч Володимира Зеленського із членом Республіканської партії, колишнім губернатором штату Нью-Джерсі Крістофером Крісті

На початок