"Це не передати словами", – 91-річна шанувальниця із Вінниччини про концерт "Kozak system"

"Це не передати словами", – 91-річна шанувальниця із Вінниччини про концерт "Kozak system"

"Це не передати словами", – 91-річна шанувальниця із Вінниччини про концерт "Kozak system"
91-річна шанувальниця “Kozak system” Марія Сторожук. Фото із соціальних мереж

Сотні тисяч переглядів та сотні коментарів набрало у соцмережах відео з 91-річною Марією Сторожук із села Краснопілка Вінницької області. Бабуся прийшла на благодійний концерт гурту “Kozak System”, який у її селі провели на підтримку українських захисників. Суспільному Марія Данилівна розповіла, була вражена талантом виконавців, тож не могла дочекатися, аби з ними поговорити.

У 91 рік Марія Сторожук читає на памʼять вірші, сама їздить до районного центру та із задоволенням приймає гостей. Каже, що це додає їй енергії. З дитинства, розповіла жінка, мріяла стати артисткою. Працюючи у колгоспі, встигала бігати до клубу на репетиції.

"Виступала, співала. Робили постановки п'єси "Сватання на Гончарівці". Їздили навіть у Соболівку на цукровий завод. Хотілося вийти в люди, але війна не дала", – каже Марія Сторожук.

91-річна шанувальниця "Kozak system"
Фото із соціальних мереж

Нині жінка мешкає в оселі з донькою. Коли почула, що у їхньому селі буде благодійний концерт для допомоги українським захисникам, пішла до будинку культури. Там виступав гурт "Козак систем".

"Я почула його розповідь, а потім, як став співати, це не передати словами. Якою це для мене було відрадою. Як він співав, цей мужчина, то я казала: "Ось це голос, ось це талант!", – розповідає Марія Сторожук.

Помітивши серед слухачів бабусю, артисти запросили її на імпровізовану сцену.

"Вона тримала Івану мікрофон. Говорила з ним. Потім вона ще підійшла на сцену, привіталася, подякувала, сказала кілька слів, що вона хоче миру, процвітання молоді, згадує сусідка бабусі Вікторія Дрозденко.

"Він каже: "Що ви бажаєте колективу?" Бажаю щастя, здоров’я, миру на землі, щоб були мирні і дружні, як належне. Я вам своєї радості не можу передати, як вони мене обіймали, як вони мене цілували, ніби мої родичі", – розповідає Марія Сторожук.

91-річна шанувальниця "Kozak system"
Фото із соціальних мереж

Відео з бабусею гурт опублікував на своїх сторінках у соцмережах, де воно набрало сотні тисяч переглядів і сотні коментарів.

На її долю, каже Марія Сторожук, випало дві війни, тому мріє про одне: аби якнайшвидше ми перемогли росіян і далі раділи життю.

"Війна війною, а падати духом не можна. Знаєте, як кажуть: послав Бог хвилювання, пошле і терпіння. Щоб тільки не було цієї війни, щоб не плакали мами. Не проливали сліз, щоб були мир, дружба і радість", – каже Марія Сторожук.

На початок