Уряд затвердив соняшник символом Дня пам'яті захисників України

Уряд затвердив соняшник символом Дня пам'яті захисників України

Уряд затвердив соняшник символом Дня пам'яті захисників України
. pixabay

Кабінет міністрів визначив соняшник символом Дня пам'яті захисників України, який відзначається 29 серпня. Також уряд встановив список заходів на цей день цьогоріч.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 5 серпня.

Згідно із проєктом розпорядження, державні службовці на День пам'яті захисників зобов'язані цього дня носити як елемент одягу зображення соняшника в місцях проведення заходів.

Крім того, на могилах захисників мають встановлюватися копії державного прапора, а телеканали — обмежувати трансляцію розважального контенту.

Уряд вирішив, що 29 серпня цього року відбудеться велопробіг ветеранів війни за маршрутом "Ужгород - Маріуполь", а також тематичний забіг. Крім цього, планується традиційне покладання квітів в Києві біля стіни Пам'яті. О 10:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

Кабмін зобов'язав Український інститут національної пам'яті, Український державний архів та Міністерство ветеранів цього дня опублікувати наукові праці і матеріали, присвячені вшануванню захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Релігійні організації мають провести панахиди за загиблими. Також обласним та Київській міській держадміністрації, Міністерству охорони здоров'я, Міністерству фінансів, Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ і Міністерству у справах ветеранів доручено поліпшити соціальне, медичне та інші види обслуговування членів сімей загиблих захисників України та ветеранів війни.

Заходи будуть охороняти Національна поліція, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Служба безпеки України (за згодою), обласні адміністрації.

Читайте також

Уряд вирішив запровадити в Україні нове свято — День винороба

В Україні з'явиться День фермера. Зеленський підписав указ

На початок