У Греції через сильну спеку вирують лісові пожежі

У Греції через сильну спеку вирують лісові пожежі

У Греції вирують лісові пожежі, влада евакуює населення
Дим над містами Греції від лісових пожеж 17 липня, 2023 року. Фото: Reuters

Влада Греції оголосила про запобіжну евакуацію через підвищення температури та посилення вітру. Постійна спека спричинила пожежі, повідомляє агентство Reuters.

Пожежа спалахнула в Куварасі, приблизно за 27 кілометрів від столиці, пошкодивши кілька будинків. Речник регіонального управління пожежної охорони сказав, що пожежа та вітер дуже сильні.

"Через сильний вітер полум'я поширилося на 12 кілометрів за дві години", - сказав речник пожежної служби Греції Іоанніс Артопойос.

Грецька влада повідомляє, що близько 200 пожежників працюють на місці, використовуючи 68 пожежних машин і 10 літаків та 6 вертольотів для гасіння, щоб взяти вогонь під контроль.

Пожежна служба Греції також повідомила, що друга пожежа спалахнула в лісі поблизу курортного міста Лутракі, приблизно за 90 км на захід від Афін.

У понеділок увечері влада повідомила, що поліція заарештувала «іноземця» за ймовірне спричинення пожежі біля Кувараса.

Близько 1200 дітей у літньому таборі та мешканців реабілітаційного центру були евакуйовані через іншу лісову пожежу поблизу приморського курорту Лутракі, приблизно в 50 милях на захід від Афін, повідомив грецькому телебаченню місцевий мер.

На початок