Спортсменка з Енергодара стала восьмиразовою чемпіонкою Європи з марафону

Людмила Бабак з Енергодару виборола восьму медаль на чемпіонаті Європи з марафону
Людмила Бабак під час проходження дистанції на чемпіонаті Європи в Хорватії. Фото: Федерація каное України

Людмила Бабак завоювала свою другу золоту медаль на цьогорічному чемпіонаті Європи з марафону в Хорватії. Таким чином 26-річна спортсменка з Енергодара стала восьмиразовою чемпіонкою континенту з марафону.

Про це повідомляють у пресслужбі Міністерства молоді та спорту України.

Спортсменка з Енергодару стала восьмиразовою чемпіонкою Європи з марафону
Восьмиразова чемпіонка Європи Людмила Бабак разом з призерами на дистанції 3,4 км. Фото: Федерація каное України

"Людмила Бабак у каное-одиночці до «золота» на короткій дистанції (3,4 км) додала ще й золоту медаль на 15,4 км", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що Людмила обігнала свою найближчу суперницю на 4 хвилини, фінішував з часом – 1 година 22 хвилини 49,60 секунди.

Для 26-річної Бабак це 7-ме золото на чемпіонатах Європи, всього в неї 8 медалей на Євро. Також Людмила є 6-разовою чемпіонкою світу.