Вінничанин здобув чотири нагороди на чемпіонаті України із пауерліфтингу

Вінничанин здобув чотири нагороди на чемпіонаті України із пауерліфтингу Оригінальне

До Чемпіонату світу з пауерліфтингу, який цьогоріч в листопаді проведуть в Норвегії, готується вінницький стронгмен Віталій Коломієць. З девʼятиденного Чемпіонату України з пауерліфтингу спортсмен привіз дві бронзові, одну золоту та срібну медалі. Змагання проходили у місті Мангуш Донецької області.

«Ми зайняли бронзове місце в присіданні, подолавши вагу 350 кг. Також у нас бронза в жимі — 245 кг. І золото ми маємо у тязі. Загальна сума 905 кг. І це дозволило посісти нам 2 місце», - каже Віталій Коломієць.

Вінничанин здобув чотири нагороди на чемпіонаті України із пауерліфтингуОригінальне

Спортсмен розповідає: найскладніше було змагатися у категорії до 83 кілограм. Суперниками хлопця були два Заслужені майстри спорту України та два Майстри міжнародного класу.

Хлопець розповідає через пандемію коронавірусу до чемпіонату готувалися в гаражі.

На Чемпіонаті Вінницю представляли 12 спортсменів. Серед них Олександр Тетерук. Він виборов бронзу у ваговій категорії 120+. Золото в чемпіонаті здобув Іван Чупринко. Розповідає, пауерліфтерів на Вінниччині мало.

У планах спортсменів — Чемпіонат світу. Попередньо він відбудеться в Норвегії у листопаді 2020.