Заступник начальника Сєвєродонецької МВА оскаржив відсторонення від посади: що вирішив суд

Заступник начальника Сєвєродонецької МВА оскаржив відсторонення від посади: що вирішив суд

Заступник начальника Сєвєродонецької МВА оскаржив відсторонення від посади: що вирішив суд
Засідання Жовтневого районного суду, де Кузьмінова відсторонили від посади. Фото: Суспільне Донбас

Колегія суддів Дніпровського апеляційного суду не задовольнила апеляцію заступника начальника Сєвєродонецької МВА Олега Кузмінова. Він оскаржив рішення попередньої інстанції — районного суду, що відсторонив його від посади. Кузьмінова підозрюють у недбалості, через яку Сєвєродонецькій гуманітарний штаб на початку повномасштабного вторгнення не отримав продукти.

Як повідомив кореспондент Суспільного, на сьогоднішнє засідання Олег Кузьмінов не прийшов. Рішення суда оголосили в присутності адвоката чиновника Романа Хачатурова.

"Апеляційний суд постановив: апеляційну скаргу залишити без задоволення. Ухвалу слідчого судді Жовтневого районного суду від 30 червня 2023 року про відсторонення від посади Кузьмінова Олега Юрійовича, підозрюваного у вчиненні Кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 367 ККУ залишити без змін", — повідомила рішення суддя Дніпровського апеляційного суду Оксана Піскун.

Ця ухвала, додала суддя, касаційному оскарженню не підлягає.

Що відомо про справу заступника начальника Сєвєродонецької МВА

Жовтневий районний суд Дніпра відсторонив заступника начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олега Кузьмінова від посади на час розслідування справи про постачання продуктів до гуманітарного штабу. Клопотання прокуратури задовольнив суддя Сергій Федорищів.

23 червня Кузьмінову повідомили про підозру у службовій недбалості. Суд обрав Кузьмінова запобіжний захід - особисті зобов'язання. 30 червня Кузьмінова відсторонили від посади на час рослідування.

Заступника начальника Сєвєродонецької МВА Олега Кузьмінова підозрюють у службовій недбалості під час поставок продуктів, що призвела до збитків на понад 3 мільйони гривень.

На початку повномасштабного вторгнення чиновник відповідав за постачання продуктів до гуманітарного штабу у Сєвєродонецьку. За даними слідства, навесні 2022 року він мав проконтролювати поповнення запасів продуктів. Однак, слідчі встановили: 42 тонни заморожених м'ясних продуктів на адресу гуманітарного штабу Сєвєродонецької міської ВЦА не були поставлені. Збитки бюджета склали три мійльони гривень.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок