Міненерго: через негоду знеструмлені споживачі в 5 областях

Міненерго: через негоду знеструмлені споживачі в 5 областях

Електрика знеструмлення через негоду
Фото: Суспільне Львів

Через негоду в Україні 11 липня знеструмлені споживачі в 5 областях, дефіцит в енергосистемі відсутній. Про це інформує Міненерго. За даними енергетиків, до енергосистеми підключено черговий об'єкт теплової генерації.

"Через негоду та викликані нею технологічні порушення без світла залишається частина споживачів у Кіровоградській, Сумській, Київській, Черкаській, Чернігівській областях. Загалом знеструмлено 34 населених пункти, переважна більшість із них — на Сумщині", — повідомили в Міненерго.

Васлідок нічного удару РФ по території України через падіння уламків дрона в Київській області сталося пошкодження ліній електропередачі, знеструмлено 102 споживачі. Ведуться відновлювальні роботи. Через обстріли знеструмлювалися 8 населених пунктів у Донецькій області. Також залишається без світла частина споживачів у Запорізькій, Херсонській, Сумській, Харківській, Чернігівській областях.

"Ремонтні бригади енергетиків працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація", — відзначили енергетики.

Крім того, триває ліквідація наслідків повені, яка виникла через підрив окупантами РФ Каховської греблі. У Херсоні без світла залишаються 12,9 тисячі споживачів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання. На ЗАЕС фіксується незначне зниження рівня води у ставку-охолоджувачі. Наразі він становить 16,46 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

На початок