У Білому домі визначилися з датою президентських виборів

У Білому домі визначилися з датою президентських виборів

У Білому домі визначилися з датою президентських виборів
Facebook

Вибори президента США не будуть переноситися і відбудуться "за графіком" — 3 листопада.

Про остаточну відмову від планів перенесення президентських виборів у США у зв’язку з пандемією COVID-19 заявив керівник апарату Білого Дому Майк Медоус.

"Ми збираємося провести вибори третього листопада, і президент має намір здобути перемогу", — заявив Медоус у програмі "Обличчям до нації" на телеканалі CBS.

Питання щодо організації виборів в умовах пандемії залишається відкритим. Один з найпопулярніших варіантів — голосування поштою, щодо якого в Білому Домі висловлюють відвертий скепсис.

"Якщо голосування буде на сто відсотків проведене поштою, чи отримаємо ми результати третього листопада? Я б припустив, що ми не отримаємо їх навіть першого січня", — зазначив Майк Медоус.

3 листопада, у разі, якщо Дональд Трамп не зможе переобратись на другий термін, на виборах США оберуть 46-го президента країни.

Що відомо

  • 30 липня Трамп запропонував перенести президентські вибори у США. Невдовзі стало відомо, що проти ініціативи президента виступив Сенат США.
  • В одному зі штатів США виробці отримали можливість вперше проголосувати на виборах українською мовою.
  • Основним конкурентом Дональда Трампа є кандидат від Демократичної партії та колишній віцепрезидент Джо Байден. Цьогоріч взяти участь у перегонах також вирішив американський репер Каньє Вест.
  • 7 липня американська актриса, співачка та фотомодель Періс Гілтон опублікувала відеоролик, в якому затролила кандидатів та коротко представила основні пункти своєї "передвиборчої президентської програми".
На початок