Розбився літак, який перевозив 500 кг кокаїну в Австралію

Розбився літак, який перевозив 500 кг кокаїну в Австралію

Розбився літак, який перевозив 500 кг кокаїну в Австралію
. AP

У Папуа-Новій Гвінеї незабаром після зльоту розбився перевантажений кокаїном літак моделі Cessna, який нелегально мав приземлитися в Австралії. Про це повідомляє Австралійська федеральна поліція.

Повідомляється, що минулої неділі цей же літак на малій висоті, щоб його не виявили радари, летів з Австралії у Папуа-Нову Гвінею. Там він був завантажений наркотиками для зворотного рейсу в Австралію.

Літак перевозив понад 500 кг кокаїну на суму 80 мільйонів доларів. Після його катастрофи у Мельбурні були арештовані п'ятеро людей, яких підозрюють у наркоторгівлі. Вони пов'язані з італійською мафією. Затриманим загрожує довічне ув'язнення.

Австралійська федеральна поліція стверджує, що жадібність наркоторговців привела їх до краху. Зазначається, що вага кокаїну могла вплинути на здатність літака злетіти.

Літак, що розбився, знайшли покинутим і порожнім на невеликій відстані від аеродрому. Розфасовані у 28 пакетів наркотики разом з невизначеною кількістю австралійської валюти були пізніше вивезені поліцією Австралії і Папуа-Нової Гвінеї.

Що відомо

  • В 11 регіонах Бразилії розпочалася спецоперація проти найпотужнішого кримінального угруповання країни "Перша столична команда" (Primeiro Comando da Capital). До сфери інтересів Primeiro Comando da Capital входять незаконний обіг наркотиків, вбивства, шахрайство, сутенерство, торгівля зброєю, здирництво, відмивання грошей, контрабанда, викрадення і торгівля людьми та організація підпільних казино.
На початок