Через атаки РФ у сімох областях України проблеми з електроенергією — Міненерго

Через атаки РФ у сімох областях України проблеми з електроенергією — Міненерго

Через атаки РФ у сімох областях України проблеми з електроенергією — Міненерго
. Ракетний удар по Львову, 6 липня 2023 року. Фото: Суспільне Львів

Через нічний російський ракетний удар по Львівщині та обстріли військами Росії поблизу лінії фронту в низці населених пунктів України з'яви вилися проблеми з електричним живленням.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

"Уночі ворог завдав чергового ракетного удару по території України. Внаслідок атаки у Львівській області знеструмлено 1 лінію електропередачі, 3 трансформаторні підстанції, без світла залишилися 2 населених пункти", — йдеться у повідомленні.

При цьому проблеми з електропостачанням спостерігаються й в інших регіонах України.

"Триває ворожий терор прифронтових та прикордонних з РФ областей. Через обстріли без світла залишилася частина споживачів у Запорізькій, Херсонській, Харківській областях. У Донецькій області знеструмлювалися майже 15 тисяч споживачів", — розповіли в міністерстві.

Також через попередні обстріли залишається без світла частина абонентів у Чернігівській та Сумській областях, додали в Міненерго. Ремонтні бригади працюють над відновленням живлення там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Окрім того, знеструмлення спостерігались в Івано-Франківській, Київській та Дніпропетровській областях.

"Внаслідок технологічних порушень в Івано-Франківській області тимчасово знеструмлювалися понад 38 тисяч споживачів. Наразі всіх заживлено. Також через технологічні порушення знеструмлена частина споживачів у Київській та Дніпропетровській областях", — зазначається в дописі.

Водночас електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів, додали в Міністерстві енергетики.

На початок