Президент України Володимир Зеленський прибув на Одещину

Президент України Володимир Зеленський прибув на Одещину

Оновлено
Президент України Володимир Зеленський прибув на Одещину
Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з командуванням ВМС в Одеській області. Джерело: Facebook Володимир Зеленський

На Одещину приїхав президент України Володимир Зеленський. Про це стало відомо з повідомлення політика у Facebook.

"Сьогодні – Одещина. Доповідь командувача Військово-Морських сил Збройних Сил України Олексія Неїжпапи. Багато важливих тем. Оперативна обстановка у Чорному морі, оборонні спроможності ВМС, стратегія розвитку Військово-Морських сил ЗСУ на час війни та у післявоєнний період", – зазначив президент.

Він взяв участь в обговоренні проміжних результатів та перспектив розвитку програми морських дронів та ракетної програми, а також привітав військовослужбовців з Днем Військово-Морських сил Збройних Сил України.

Президент нагородив кращих бійців ВМС та привітав курсантів Одеської морської академії.

"Багато хто в Росії думав, ніби Чорне море – це акваторія їхньої сили. Ворог сподівався, що наші Військово-Морські сили нібито не витримають ударів Росії. Що ж, відвага і майстерність наших воїнів знищили всі ці ворожі надії та втопили їх у морі.

Ми знаємо, ми бачили і ми вдячні за ту славу, яку здобувають для нашої держави складові наших ВМС ЗСУ. Ми всі в Україні впевнені у силі нашого народу і ми всі впевнені у вашій міцності, у вашій професійності, у вашій здатності й надалі демонструвати українську силу.

Вітаю з професійним святом – з Днем Військово-Морських сил Збройних Сил України!" — написав Володимир Зеленський.

Також в ході візиту до Одещини Володимир Зеленський відвідав поранених у шпиталі та залишив побажання на особливому примірнику "Кобзаря", який супроводжує українських воїнів у боях ще з 2014 року.

Голова держави поспілкувався з військовими та вручив їм державні нагороди: ордена «За мужність» ІІІ ступеня, а також медалі «За військову службу Україні» та «Захиснику Вітчизни». Також він відзначив представників медичної служби ЗСУ орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, Данила Галицького та медаллю «Захиснику Вітчизни».

Президент України Володимир Зеленський прибув на Одещину
Володимир Зеленський в нагородив військових в госпіталі. Фото: Офіс президента

"Я вітаю сьогодні усіх цивільних працівників та працівниць українського морського та річкового флоту. Усіх, хто забезпечує безпеку та роботу наших портів, нашу можливість попри блокаду РФ Чорного моря давати життя українській економіці та з'єднувати нашу Україну зі світовими ринками. Дякую усім морякам, портовикам, судноремонтникам, бізнесу та кожному нашому воїну", — сказав президент України.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок