Для збереження родючості ґрунтів: на Черкащині триває паспортизація земель

Для збереження родючості ґрунтів: на Черкащині триває паспортизація земель

Для збереження родючості ґрунтів: на Черкащині триває паспортизація земель
Суспільне Черкаси

На Черкащині триває агрохімічна паспортизація земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Черкаської ОВА.

Проблема охорони та раціонального використання земельних ресурсів і насамперед земель сільськогосподарського призначення в умовах воєнного стану є вкрай важливою, зазначили у департаменті.

"Черкаська філія ДУ «Держгрунтохорона» станом на початок червня 2023 року обстежила 8 730 гектарів земель сільськогосподарського призначення. Наразі роботи з агрохімічної паспортизації тривають. Цього року їх здійснюють у Звенигородському та Уманському районах, відповідно до плану, затвердженому у 2014 році", – йдеться у повідомленні.

Згідно із законодавством, агрохімічна паспортизація орних земель здійснюється через кожні 5 років, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень – через кожні 5-10 років.

Сільськогосподарські підприємства, які не проводять агрохімічну паспортизацію земель у визначені терміни, порушують законодавство України в питаннях охорони земель та збереження родючості ґрунтів, додали в управлінні.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок