Разумков обіцяє подивитися розслідування "Схем" про харківського мажоритарника Куницького

Разумков обіцяє подивитися розслідування "Схем" про харківського мажоритарника Куницького

Разумков обіцяє подивитися розслідування "Схем" про харківського мажоритарника Куницького
Суспільне Харків

Розслідувачі знайшли факти, що свідчать про можливе лобіювання у парламенті народним депутатом Олександром Куницьким інтересів харківської фірми, що займається електрозарядними станціями та електрокарами. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков на розслідування поки не відреагував.

Чи відомо Разумкову про наведені у розслідуванні факти, кореспондент Суспільного спитав його під час робочого візиту до Харкова 30 липня.

"Ще не бачив, правда. Дивіться, лобіювати підтримку бізнесу — це одне. А лобіювати в рамках корисної мети — це інше. Я не знаю, коли вийшла програма "Схеми". Не бачив, чесно. Було трошки не до цього, були відрядження, робота. Давайте подивимось, і потім зможу дати коментар", — сказав Разумков.

"Надання якихось рекламних послуг до функцій народного депутата не входить, якщо я не помиляюсь. Щодо помічників — немає обмежень, що вони не можуть бути керівниками тих чи інших підприємств", — додав він.

Що відомо

  • 27 липня журналісти спільного проєкту "Радіо Свободи" та телеканалу "UA:Перший" "Схеми" опублікували розслідування "ZPSanek: ЗЕ-бізнес". За даними журналістів, харківський мажоритарник Олександр Куницький всупереч закону користується владою в інтересах пов’язаного з ним бізнесу. Сам нардеп коментарів не надав і після виходу розслідування у соцмережах не відреагував.
  • На позачергових парламентських виборах 2019 року Олександр Куницький балотувався від "Слуги народу" та переміг у 169 окрузі в Харкові. Він набрав більше голосів за колишнього соратника Порошенка, а на момент виборів — самовисуванця Олександра Грановського, якого на виборах активно підтримував мер Харкова Геннадій Кернес.
  • Куницький — уродженець Запоріжжя, блогер. Під час виборів ЦВК знімала його з реєстрації після скарги про те, що він має подвійне громадянство. Куницького зареєстрували кандидатом за рішенням Верховного Суду.
На початок