Ексвіцепрезидент США Майк Пенс прибув до Києва

Ексвіцепрезидент США Майк Пенс прибув до Києва

ЗМІ
Колишній віцепрезидент США Майк Пенс
. Колишній віцепрезидент США Майк Пенс. Скріншот з відео: NBC NEws

Колишній віцепрезидент Сполучених Штатів Майк Пенс, який балотуватиметься від Республіканської партії на президентських виборах 2024 року, приїхав у Київ із неоголошеним візитом.

Цю інформацію політик підтвердив у своєму Twitter, розмістивши посилання на оприлюднену NBC News новину.

У публікації зазначається, що Пенс зустрівся із президентом Володимиром Зеленським.

"Здійснивши неоголошену подорож, колишній віцепрезидент став першим кандидатом у президенти від Республіканської партії, який зустрівся з українським лідером під час передвиборчої кампанії", — йдеться у повідомленні.

Видання повідомляє, що під час подорожі Пенс відвідає Мощун, Бучу та Ірпінь — три населених пункти Київщини, які пережили окупацію російських військ.

"Я вважаю, що Америка — лідер вільного світу. Але приїхати сюди просто як приватна особа — мати нагоду побачити героїзм українських воїнів, які утримували оборону в тих лісах, побачити героїзм людей тут, в Ірпені, які стримували російську армію, побачити сім'ї, чиї будинки були буквально обстріляні в розпал безсовісного і непровокованого російського вторгнення — це лише зміцнює мою рішучість зробити свій внесок, продовжувати закликати американську рішучу підтримку до наших українських друзів та союзників", — сказав Пенс у коментарі NBC News.

Журналісти зауважують, що Пенс відкрито заявляв про підтримку України. Вони називають цей крок переконливим сигналом про те, що, на його думку, США повинні відігравати провідну роль у боротьбі країни проти Росії.

"Це також ставить Пенса в унікальне становище в Республіканській партії — партії, де колись домінували яструби, які виступали проти російського впливу, але тепер її очолює людина, яка неодноразово вихваляла президента Росії Володимира Путіна і чия база значною мірою не зацікавлена в підтримці України", — зазначається в публікації.

На початок