В Одесі вінницькі волонтери передали військовим багі

В Одесі вінницькі волонтери передали військовим багі

В Одесі вінницькі волонтери передали військовим багі
Багі для військових. Фото: скрін з відео ОК "Південь"

В Одесі волонтери з Вінниці передали для військових оперативного командування "Південь" 12 багі, які вони зробили зі старих автівок та металу. На їхнє виготовлення знадобилося близько двох місяців.

Багі волонтери зробили з "Жигулі". Запчастини, які потребували заміни докупляли в магазині.

"Там невеликий кузов, труби, кинув дві якихось гілки і його вже не видно. Багато волонтерів нам подарували чи за зниженою ціною продали готові машини Жигулі. Ми її розібрали на запчастини, використали по максимуму все, що можна було: двигуни, ходову частину. Все, що було зламане чи потребувало заміни – ми докупили в магазині. Ми зробили за мінімальну ціну, це порядка 85 тисяч гривень", — пояснив голова БФ сім'ї Гуменюків Віталій Гуменюк.

Ще дві такі автівки перероблять під евакуаційні, аби вивозити з фронту поранених. Волонтери й надалі шукатимуть старі "Жигулі" та кошти на них, аби зробити більше багі.

"Можуть перевозити, як наших військових, так і боєприпаси. Вони обладнані під різні гранатомети і багато чого військового. Швидкість на трасі – до 110 км/год. Задні колеса там від мотоблока, тому це дає силу проїхатися по болоту. Багі будуть їхати як позашляховик", — розповіла секретарка БФ сім'ї Гуменюків Світлана Гуменюк.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок