На Житомирщині помер ще один хворий на COVID-19

На Житомирщині помер ще один хворий на COVID-19

На Житомирщині помер ще один хворий на COVID-19

У Баранівському районі зафіксували перший летальний випадок від COVID-19. Помер 56-річний чоловік, у якого діагностували пневмонію. Про це йдеться на офіційному сайті міста Баранівка.

"26 липня до Баранівської районної лікарні з пневмонією поступив чоловік – 56-річний житель села Мар'янівка, інвалід 2 групи. У зв'язку з важким станом та діагностованою пневмонією йому зробили тест на коронавірус. І сьогодні (29 липня – ред.) ми отримали результати тесту – він виявився позитивним. На жаль, цей випадок закінчився летально. Пацієнт сьогодні помер у інфекційному відділенні Баранівської лікарні", – розповіла завідувачка районним відділенням Новоград-Волинського міжрайонного відділу державної установи "Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України" Наталія Дячук.

За весь час пандемії СOVID-19 у Баранівському районі коронавірус діагностували у 13 людей, з яких станом на 29 липня 11 одужали, 1 людина померла.

На Житомирщині це 37 летальний випадок серед хворих на СOVID-19.

Нагадаємо, 29 липня Суспільне.Житомир повідомляло, що у Житомирі помер 73-річний чоловік, коронавірус у якого підтвердили вже після смерті.

На початок