Зеленський обговорив із Трюдо заколот Пригожина у Росії

Зеленський обговорив із Трюдо заколот Пригожина у Росії

Президент Володимир Зеленський
Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, під час якої обговорив ситуацію на полі бою та спробу заколоту керівника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина у Росії.

Про це він повідомив у своєму Twitter.

"Провів першу із серії важливих телефонних розмов — із премʼєр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Розповів про актуальну ситуацію на полі бою та поділився українськими оцінками спроби заколоту в Росії й впливу цієї ситуації на перебіг бойових дій", — зазначив президент.

Окрім того, Зеленський та Трюдо обговорили загрозу радіаційного інциденту на Запорізькій атомній електростанції, окупованій російськими військами.

"Звернув увагу прем’єр-міністра на загрозливу ситуацію, яку окупаційні війська створили на Запорізькій АЕС. Недостатня реакція світу на підрив Росією греблі Каховської ГЕС і спробу підриву дамби на Криворізькому водосховищі дає окупантам змогу готувати теракт із витоком радіації на ЗАЕС", — підкреслив гарант.

Він закликав партнерів України продемонструвати принципову реакцію на дії Росії, зокрема, і на Вільнюському саміті НАТО, що відбудеться у липні.

Окрім того, Володимир Зеленський подякував Джастіну Трюдо за нещодавній візит до Києва, а Канаді й усім її громадянам — за постійну підтримку України.

На початок