Підсумки НМТ на Волині: коли будуть відомі проміжні результати

Підсумки НМТ на Волині: коли будуть відомі проміжні результати

На Волині закінчилася основна сесія національного мультипредметного тестування, яка тривала з 5 по 23 червня, – розповіла Суспільному завідувачка відділу ЗНО і моніторингового дослідження Алла Корнейко.

З її слів, офіційні результати мультипредметного тестування з’являться у персональних кабінетах учасників до 28 червня.

"Наші учасники могли, отримавши оці бали свої, прийти додому – перевести по таблиці переведення балів з тестових у шкалу 100-200 вже знати свій результат".

НМТ на Волині: коли будуть відомі проміжні результати
Алла Корнейко. Фото: Суспільне Луцьк

Цього року кількість учасників НМТ в області зросла майже удвічі, а це – понад десять тисяч. Через повітряні тривоги учасникам доводилося упродовж однієї сесії двічі переривати тестування – говорить Алла Корнейко. Каже: труднощів додавали хакерські атаки, також понад десять учасників завчасно закінчили тестування через неправильне використання програми.

НМТ на Волині: коли будуть відомі проміжні результати
Цього року кількість учасників НМТ в області зросла. Фото: Суспільне Луцьк

У рамках проходження НМТ-2023 учасники виконували завдання з української мови і математики, а також одного предмету – на вибір: історія України, іноземна мова, біологія, фізика та хімія. На Волині головним предметом на вибір була історія України, – додала завідувачка відділу Алла Корнейко.

НМТ на Волині: коли будуть відомі проміжні результати
На Волині головним предметом на вибір була історія України. Фото: Суспільне Луцьк

Вчителька Світлана Демянчук розповідає, вдалося підготувати чотирьох випускників, які закінчили тестування на 200 балів, серед них і учні луцького ліцею № 9 – Денис Майко і Ася Котюн.

"З початкової школи беру участь в олімпіадах, я уже математику знав на досить високому рівні. Предмет на вибір – фізика. Саме третій предмет забирав найменше часу через те, що його у принципі не лишалося", – говорить Денис Майко.

НМТ на Волині: коли будуть відомі проміжні результати
Ася Котюн та Денис Майко. Фото: Суспільне Луцьк

Про успішність своїх учнів вчителька Світлана Демянчук говорить, що вона зумовлена ретельною підготовкою, починаючи з 10-го класу.

З 11 по 24 липня відбудеться додаткова сесія для тих, хто не зміг пройти основну з поважних причин.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок