На Луганщині мешканцям деокупованих сіл почали виплачувати пенсію – Лисогор

На Луганщині мешканцям деокупованих сіл почали виплачувати пенсію – Лисогор

На Луганщині мешканцям деокупованих сіл почали виплачувати пенсію – Лисогор
Старобільськ. Фото: Яна Літвінова

Шістьом жителям деокупованої Макіївки Луганської області виплатили пенсії, ще трьом – поновили їх. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

За його словами, останні півроку через небезпеку обстрілів з боку армії РФ люди мали заборгованість по пенсії, але їхні гроші накопичувалися в "Укрпошті".

"Вчора видали кошти шістьом мешканцям Макіївки, ще трьом – поновили пенсійні виплати, які з різних причин раніше були призупинені", – зазначив Лисогор.

Крім того, як розповів начальник ОВА, з цього населеного пункту вирішила евакуюватися літня жінка.

"Її доправили до Лиману, де зустрічала донька. У Красноріченській військовій адміністрації жінці допомогли із виплатою заборгованості по пенсії та надали роз'яснення щодо подальших дій та реєстрації як ВПО", – поінформував Лисогор.

На деокупованій частині Луганської області проживає близько 130 людей. Це переважно люди похилого віку, вони відмовляються виїжджати попри активні бойові дії.

Як розповів начальник ОВА, ці люди перебувають на смузі зіткнення, а також у населених пунктах поблизу лінії зіткнення. Це 14 сіл, представники влади постійно підтримують зв'язок з ними та продовжують їх вмовляти евакуюватись, а також організовують завезення допомоги: воду, продукти, пенсії.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок