Футбольний матч по-спецназівськи відбувся у Вінниці

На вінницькому міському стадіоні відбулось два матчі - фінал всеукраїнського турніру за кубок "Героїв спецназу" та між збірною сил спеціальних операцій і національною збірною України серед ветеранів.

Ідею створити турнір для спецпризначенців 2014 -го втілив у життя голова правління ГС "Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО" Анатолій Слівінський.

"Ми започаткували кругову систему, що кожний із кожним має переграти, це якщо п’ять команд то максимум 10 матчів має бути", - розповідає Слівінський.

Команди грали по 30 хвилин тайм. Єдиний - вирішальний гол у ворота суперника забивають спецпризначенці третього полку.

На рахунку команди — це вже третій кубок Героїв Спецназу, - каже капітан команди 3 полку спецпризначення із Кропивницького Дмитро Скобелєв.

"Перемога — це приємний бонус. Втім, головне у цих змаганнях - спілкування з побратимами та відпочинок від служби", - розповідає Скобелєв.

Додає, «Кубок Героїв Спецназу» віддадуть у військовий музей своєї частини у Кропивницькому.

Тривали змагання два дні 25 та 26 липня.

Завершився турнір - товариським матчем. Збірна сил спеціальних операцій змагалася з національною збірною України серед ветеранів.

Матч закінчився з рахунком 5-1. Перемогла Національна збірна України серед ветеранів.