Британія, Данія, Нідерланди і США нададуть Україні системи ППО і сотні ракет до них

Британія, Данія, Нідерланди і США нададуть Україні системи ППО і сотні ракет до них

Важливо
ППО
Українська протиповітряна оборона веде вогонь, щоб зупинити безпілотники під час хвилі бомбардувань, Київ, 30 травня 2023 р., фото: AP

Міністри оборони Великої Британії, Данії, Нідерландів і Сполучених Штатів оголосили, що разом поставлятимуть Україні ракети для систем протиповітряної оборони та збільшать постачання самих систем для захисту від російських атак.

Про цю ініціативу було оголошено перед засіданням Контактної групи з оборони України у форматі Рамштайн, йдеться у повідомленні британського уряду.

Ініціатива передбачає постачання сотень ракет протиповітряної оборони малої та середньої дальності та відповідних систем, необхідних для захисту критичної національної інфраструктури України та "подальшого забезпечення успіху контрнаступальних операцій у найближчі місяці".

Постачання обладнання вже розпочато і має завершитися протягом кількох тижнів.

Раніше Міністри оборони об'єднаних експедиційних сил, альянсу кількох європейських країн під проводом Великої Британії, оголосили про новий пакет засобів протиповітряної оборони для України вартістю 116 мільйонів доларів.

На початок