У Росії "вагнерівці" відмовляються підписувати контракти з Міноборони РФ — британська розвідка

У Росії "вагнерівці" відмовляються підписувати контракти з Міноборони РФ — британська розвідка

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин
. Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, фото: Getty Images

У Росії “вагнерівці” відмовляються підписувати контракти з Міноборони РФ. Про це інформує Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки. Риторика власника ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина перетворюється на виклик ширшим верствам російського істеблішменту, відзначають британські розвідники.

1 липня, коли спливає термін підписання контрактів з добровольцями, ймовірно, стане ключовим моментом у цьому протистоянні,

“10 червня Міністерство оборони Росії зажадало від членів "добровольчих формувань", таких як ПВК "Вагнер", підписати контракти безпосередньо з Міністерством оборони, і цей крок був прямо підтриманий президентом РФ Володимиром Путіним на телебаченні 13 червня”, — йдеться у звіті британських розвідників.

Протягом кількох місяців власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин критикував ієрархію Міноборони РФ, але покладався на авторитет Путіна, відзначили у британській розвідці. Однак, незважаючи на позицію Путіна щодо контрактів, 14 червня Пригожин заявив, що "жоден з бійців Вагнера не готовий знову йти шляхом ганьби. Тому вони не будуть підписувати контракти".

На початок