"Я ніколи не поступлюся": Трамп зробив першу заяву після нових звинувачень на його адресу

"Я ніколи не поступлюся": Трамп зробив першу заяву після нових звинувачень на його адресу

"Я ніколи не поступлюся": Трамп зробив першу заяву після нових звинувачень на його адресу
Дональд Трамп під час вистпу у Джорджії, 10 червня 2023 року. Фото: AP

Колишній президент Сполучених Штатів Дональд Трамп виступив із першим публічним зверненням після висування йому звинувачень за 37 пунктами. Він розкритикував Міністерство юстиції, ФБР та адміністрацію президента Джо Байдена, назвавши обвинувачення "пародією на правосуддя".

Про це Трамп заявив на виступі, що відбувся у штаті Джорджія.

"Я поставив на кін все і ніколи не поступлюся. Мене ніколи не затримають. Я ніколи не перестану боротися", — зазначив експрезидент.

За його словами, сили, які нібито організували його переслідування, прагнуть знищити Сполучені Штати.

"Упродовж семи років ми залучені в епічну боротьбу з порятунку нашої країни від зловісних сил, які ненавидять нашу країну і хочуть її зруйнувати. Немає жодної іншої причини. Ці сили набагато сильніші за Росію, Китай, Північну Корею, Іран — усі разом. Подумайте про це. Зсередини гірше, ніж ззовні, бо правильний лідер в Америці, якщо ви його маєте — то у вас немає проблем з цими країнами. У нас не було б проблем", — зазначив політик.

Трамп заявив про намір балотуватися на наступних президентських виборах, закликавши своїх прихильників виступити проти чинного президента Джо Байдена.

"5 листопада 2024 ми збираємося протистояти корумпованій політичній установі, ми збираємося виселити абсолютно корумпованого президента Джо Байдена з Білого дому і ми збираємося завершити роботу, яку ми розпочали", — заявив він.

Експрезидент США вважає, що за правління Байдена Сполучені Штати втратили вплив та повагу світу.

"Наша країна котиться в пекло. Я збирався змінити назву нашої кампанії на "Зберегти Америку величною". Зараз це не видається таким гарним, як "Зробити Америку величною знову" (Make America Great Again — ред.). Наша країна не велична. Нас більше не поважають по всьому світу. Три роки тому нашу країну поважали так, як ніколи до того", — додав Трамп.

При цьому політик заперечив звинувачення на свою адресу, зокрема, щодо зберігання у нього вдома секретних документів.

"Якимось чином хтось перевернув один з ящиків, я дивуюся — хто це був, ФБР чи хто, бо вони також робили щось подібне, де клали документи на підлогу і робили знімки. І вони намагалися удати, що я це зробив, а потім вибачалися. Згадайте цю відому світлину. Але коробка була перевернута, там були газети, малюнки, вирізки... Ніхто не бачив там жодних документів. Щойно Дональда Трампа було звинувачено, вони взяли одне звинувачення і перетворили його на 36 інших звинувачень", — зауважив він.

Водночас Дональд Трамп вважає, що на хвилі звинувачень він став популярнішим.

"Що стосується обвинувального акту, то це жахлива річ. Це жахлива річ для цієї країни. Єдине, що добре в цьому — це те, що це підняло мої рейтинги в опитуваннях. Можете в це повірити? Що ж, тепер вони (рейтинги — ред.) зросли, дуже зросли. І хтось сказав, що збір коштів зашкалює, що є менш важливим. Але я скажу вам, що це дійсно підняло нас до небес. Ми справді перемагаємо. Ми перемагаємо скрізь, вибиваючи дух з республіканців і вибиваючи дух з Джо Байдена. Ось чому вони (адміністрація Байдена — ред.) це роблять. Дозвольте сказати вам, якби не було мене, не було б полювання на відьом. Не було б жодних звинувачень, якби я програвав. Але ми виграємо з великим відривом у демократів", — сказав політик.

Трамп назвав кримінальне переслідування щодо нього "жорстокою пародією на правосуддя", звернувшися при цьому особисто до Байдена.

"Ти дивишся, Джо Байден? Джо Байден, подумай про це. Байден намагається ув'язнити свого головного політичного опонента, опонента, який значно випереджає його в опитуваннях, так само як у сталінській Росії чи комуністичному Китаї. Жодної відмінності", — заявив він.

На початок