Поблизу Нікополя на Дніпропетровщині через зсув ґрунту просіла ділянка із залізничним полотном

Поблизу Нікополя на Дніпропетровщині через зсув ґрунту просіла ділянка із залізничним полотном

Поблизу Нікополя на Дніпропетровщині через зсув ґрунту просіла ділянка із залізничним полотном
Фото: Telegram/Укрзалізниця

Поблизу Нікополя, що на Дніпропетровщині, просіла ділянка із залізничним полотном. Це, як зазначають в Укрзалізниці, наслідки підриву російськими військами Каховської ГЕС.

Потерпілих немає. Приміські поїзди вчасно скасували. Відновити ділянку планують протягом трьох днів.

Приміські поїзди до Нікополя з Кривого Рога, Апостолова та Тимкова курсуватимуть до Чортомлика.

Між Чортомликом і Нікополем для підвезення пасажирів працюватиме безкоштовний автобус.

На ділянці Чортомлик — Кривий Ріг курсуватиме тимчасовий електропоїзд з відправленням з Чортомлика о 19:30 та прибуттям до Кривого Рога о 21:00. Через це відправку поїзда №76/75 Кривий Ріг — Київ затримають на приблизно 50 хвилин для пересадки нікопольців.

Що відомо про руйнування військами РФ Каховської ГЕС

Російські війська 6 червня підірвали Каховську ГЕС. В зоні підтоплення опинились 80 населених пунктів. Більшість з них на лівобережжі Херсонщини.

Внаслідок затоплення Олешок на лівому березі Дніпра Херсонщини загинули дев’ятеро людей. Поки неможливо встановити кількість зникли безвісти, російські військові дають людям можливості евакуюватись.

У Голій Пристані вода зупинилась і впала у деяких місцях на п'ять сантиметрів. Люди евакуюються самотужки. Раніше керівниця Голопристанської МВА Світлана Лінник. повідомила, що у місті затоплені 196 житлових будинків.

У Новій Каховці рівень води знизився. Повінь відступила нижче центрального проспекту. Під водою паркова зона, зоопарк, яхт-клуб. Найгірша ситуація у Корсунці. Там все ще затоплені житлові будинки, але рівень води знижується.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок