СБУ повідомила про підозру трьом колаборантам з Луганщини

СБУ повідомила про підозру трьом колаборантам з Луганщини

СБУ повідомила про підозру трьом колаборантам з Луганщини
Фото: t.me/raspisnoyredaktor

Служба безпеки зібрала докази на трьох "посадовців" в окупаційних адміністраціях РФ у тимчасово захоплених регіонах Луганської області. Серед них — колишній мер Брянки та правоохоронець з Новоайдара.

Про це повідомили в 3 управлінні ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

За даними СБУ, за співпрацю з російськими військами судитимуть колишнього мера Бранки, який пішов на "підвищення" в окупаційну адміністрацію Сєвєродонецька.

"За часів Януковича чоловік був мером Брянки і залишався на тимчасово окупованій території. З 2014 року він перейшов "працювати" в окупаційну адміністрацію Брянки. Після повномасштабного вторгнення РФ погодився на нове призначення", — йдеться у повідомленні.

Також СБУ викрила колишнього посадовця розформованої міліції, який після звільнення у листопаді 2014 року приєднався до терористичного угруповання "ЛНР".

"У березні 2022 року він очолив "відділ поліції" в окупованому Новоайдарі, де займається придушенням руху опору та насадженням кремлівського режиму", — зазначили в Службі безпеки.

Правоохоронці заочно повідомили йому про підозру у державній зраді і участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування (ч. 1 ст. 111 та ч. 2 ст. 260 ККУ).

За даними СБУ, ще однією колаборанткою виявилась мешканка тимчасово окупованого Троїцького.

"Під час захоплення селища армією РФ вона добровільно погодилась очолити "управління бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення" у складі місцевої окупаційної адміністрації росіян", — відзначили в управлінні.

Нині, як інформує СБУ, жінка формує кошторис "бюджетних видатків" для матеріально-технічного забезпечення окупаційних військ.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок