У Сумах презентували виставку робіт учнів Світлани Качуровської "Чарівні портали"

У Сумах презентували виставку робіт учнів Світлани Качуровської "Чарівні портали"

У Сумах відкрили виставку картин учнів Світлани Качуровської
Роботи на виставці "Чарівні портали". Суми, 09.06.2023. Фото: Суспільне Суми

У Конгрес-центрі Сумського держуніверситету презентували виставку дитячих картин “Чарівні портали”. Ці роботи були створені учнями сумської художниці Світлани Качуровської на її майстер-класах. Усі картини, принесені дітьми на виставку, написані олійними фарбами.

“У мене тут пейзажі, природа. Я обрала природу, тому що мені дуже подобаються пейзажі, вони виглядають красиво та містично Я пишу, буває, з натури та по пам’яті”, - розповіла учасниця виставки Кіра Філатова.

картина діти виставка Суми
Робота Кіри Філатової. Фото: Суспільне Суми

“Цю картину сфотографувала бабуся у 2005 чи 2010 році. Мене попросили батьки намалювати її, тому що вона підходить до інтер’єру нашого дому. Хотіла подарувати її дідусю, але його не стало”, - сказала учасниця виставки Валерія Слюсаренко.

картина виставка Суми діти
Робота Валерії Слюсаренко. Фото: Суспільне Суми

Ще одну роботу, що представлена на виставці, дівчина намалювала для свого тата.

“Тому, що він любить гусей, лебедів”, - додала Валерія.

виставка картина Суми діти
Робота Валерії Слюсаренко. Фото: Суспільне Суми

“Почали ходити, мабуть, з першого класу, може, й раніше навіть. Дуже подобається, я завжди з задоволенням ходжу до Світлани Качуровської. Подобається малювати, я чекаю кожен раз на заняття”, - поділилася учасниця Анастасія Сидоренко.

Світлана Качуровська розповіла, що навчає сумчан малюванню впродовж десяти років. Її учням – від шести до 17 років. Навчає і дорослих.

картина художниця Світлана Качуровська Суми
Світлана Качуровська. Фото: Суспільне Суми

“Наша виставка націлена на те, що кожній дитині в нелегкий час такий, як тепер, потрібне свято. Тому саме за допомогою картин – таких світлих, теплих і затишних діти показують свої емоції. Їм цього зараз так не вистачає. Тому вирішила зробити їм свято, такий випускний картин олійними фарбами, як у дорослих учнів”, зазначила художниця Світлана Качуровська.

виставка діти картини
Роботи на виставці "Чарівні портали". Суми, 09.06.2023. Фото: Суспільне Суми

Виставку дитячих робіт Чарівні портали” в Конгрес-центрі СумДУ на вулиці Покровська, 9/1 можна буде переглянути впродовж місяця – до 9-го липня.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок