Ображав та погрожував розправою: на Полтавщині винесли вирок чоловікові

Ображав та погрожував розправою: на Полтавщині винесли вирок чоловікові

Ображав та погрожував розправою: на Полтавщині винесли вирок чоловікові
Фото: pexels.com

На Полтавщині чоловіка визнали винним у вчиненні домашнього насильства. Справу проти нього розглянули у Карлівському райсуді. Про це стало відомо із тексту вироку, який оприлюднили в Єдиному реєстрі судових рішень.

Житель села Короленківка Карлівського району, проживаючи зі своєю матір'ю, систематично вчиняв щодо неї психологічне насильство.

Згідно з текстом вироку, на чоловіка один раз наклали штраф у розмірі 170 гривень, а також двічі він залучався до виконання громадських робіт. Це зробили через те, що син ображав нецензурною лайкою та погрожував фізичною розправою своїй матері.

У суді обвинувачений повідомив, що визнав вину в повному обсязі та підтвердив, що були випадки, коли після вживання алкогольних напоїв, він ображав свою матір.

Обвинуваченого засудили за статтею " Домашнє насильство". Йому призначили два роки обмеження воліце покарання, що полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці з іспитовим строком на 1 рік. Чоловік також повинен повідомляти про зміну місця проживання або роботи та з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, йдеться в тексті вироку.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок