Лукашенко пропонує вигнати з країни ЗМІ, які "закликають людей на Майдан"

Лукашенко пропонує вигнати з країни ЗМІ, які "закликають людей на Майдан"

Лукашенко пропонує вигнати з країни ЗМІ, які "закликають людей на Майдан"
. Facebook

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вимагає від міністра закордонних справ країни Володимир Макєя вислати з країни ВВС, Радіо Свобода та інші ЗМІ, які нібито "закликають людей на Майдан".

"ВВС, Свобода, Вільна Європа, тощо. Стримують їх. Чому ти це терпиш? Ви акредитували їх тут! Не треба чекати закінчення виборчої кампанії, нехай йдуть звідси, якщо вони не виконують наших законів та закликають людей на Майдан", — заявив він під час зустрічі з міністрами, передає Радіо Свобода.

Він також звинуватив видання "Комсомольська правда Білорусі" у необ'єктивній подачі інформації, яка почала після того, як голова "Комсомольської правди" "сидячи в Москві зробив заяву". Йдеться про висловлювання редактора російського видання газети Володимир Сунгоркіна, де він сказав, що результати виборів в Білорусі непередбачувані та "влада країни робить ставку на КДБ".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автозаки, спецназ, затримання. Як влада Білорусі приборкує передвиборчі протести

Замість того Лукашенко порадив журналістам "піти на поле", де відбувається "справжня боротьба — боротьба за врожай".

Що відомо

  • Дружина кандидата у президенти Білорусі, політв'язня і блогера Сергія Тихановського Світлана Тихановська провела у Мінську агітаційний мітинг, у якому взяли участь близько 7,5 тисяч осіб.
  • Раніше президент білорусі Олександр Лукашенко зізнався, що "дав сигнал" арештувати свого конкурента на президентських виборах Сергія Тихановського, оскільки, за його словами, "йде розхитування ситуації".
  • Також повідомлялося, що головного конкурента Лукашенка на президентських виборах Віктора Бабарика затримали разом з його сином Едуардом. Їм пред'явили звинувачення й обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
  • Після цього у Білорусі відбулось кілька акцій протесту, які Лукашенко порівняв із майданом у Києві.
  • Шості вибори президента Білорусі призначені 9 серпня.
  • 65-річний Олександр Лукашенко керує країною вже 25 років. Жодні президентські вибори (2001, 2006, 2010, 2015 років), окрім перших (1994 року), не були визнані вільними і справедливими на міжнародному рівні.

На початок