Джо Байден та Ріші Сунак обговорили підтримку України у війні з Росією

Джо Байден та Ріші Сунак обговорили підтримку України у війні з Росією

Джо Байден та Ріші Сунак обговорили підтримку України у війні з Росією
Ріші Сунак та Джо Байден у Білому дому 8 червня, 2023 р. Фото: АР

Американський президент Джо Байден заявив, що США продовжать фінансувати підтримку України "стільки, скільки потрібно". Про це він повідомив під час зустрічі із премʼєр-міністром Сполученого Королівства Ріші Сунаком у Білому домі 8 червня.

Політики обговорили незмінну підтримку українського народу, який захищається від агресії Росії. США та Великобританія разом із більш ніж 50 партнерами взяли на себе зобов'язання щодо надання допомоги в галузі безпеки історичного рівня для України. "Лондон під керівництвом Сунака надає Києву значну допомогу в галузі безпеки та навчає українські війська, щоб вони могли ефективно використовувати обладнання та боєприпаси, які ми колективно їм надаємо", — сказав Байден.

Американський Гарант зазначив, що у переговорах з українським урядом з американськими союзниками та партнерами головною темою є "довгострокова безпека для стримування майбутньої агресії після цієї війни".

Своєю чергою очільник британського уряду зазначив, що Сполучене Королівство "пишаються своїм внеском", включно з наданням танків, зброї далекої дії та тренуванням українських солдатів.

"Але нехай ніхто не має сумнівів, лідерство та ресурси Сполучених Штатів мають вирішальний вклад, дозволяючи силам демократії та свободи переважати", — сказав Ріші Сунак.

На початок