В Індії вдруге обвалився підвісний міст із вартістю будівництва біля 200 млн доларів

В Індії вдруге обвалився підвісний міст із вартістю будівництва біля 200 млн доларів

Індія
Мумбаї, Індія. Фото: AP

В Індії у неділю, 4 червня, вдруге за 14 місяців обвалився підвісний міст, вартість будівництва якого становить близько 200 млн доларів. Міст на чотири смуги будувався через річку Ганг у районі Бхагалпур у східному штаті Біхар, який вважається найбіднішим штатом країни. Як інформує Reuters, одна людина вважається зниклою безвісти.

"Тут був сильний вибух, було таке відчуття, що стався вибух. Пізніше ми дізналися, що міст обвалився", — розповів журналістам місцевий житель Ракеш Кумар.

За даними партнера Reuters агенції ANI, під час обвалення мосту в неділю на ньому перебувало вісім людей, один охоронець вважається зниклим безвісти.

На кадрах ANI видно, що частина мосту частково занурена у воду, і лише деякі опори та кабелі, що стирчать, вказують на те, де колись стояла ця частина споруди.

Як розповів заступник голови районної адміністрації Аміт Радж,  провели розслідування, про результати якого доповіли голові районної адміністрації.

Головний міністр штату Біхар Нітіш Кумар, виступаючи перед журналістами в понеділок, пообіцяв "суворі заходи".

"Він побудований неправильно, тому і руйнується. Його треба було зробити міцнішим", — сказав посадовець.

За даними ЗМІ, будівництво мосту було заплановано завершити у 2019 році, але воно неодноразово затримувалося, в тому числі через руйнування 30 квітня 2022 року через сильний вітер і дощ. Міст почали будувати ще у 2014 році, проте термін завершення будівництва мосту зривався вісім разів, пише видання The Hindu.

У п’ятницю, 2 червня, в Індії сталася найбільша залізнична катастрофа за останні десятиліття. Щонайменше 275 людей загинули і майже 1200 людей отримали поранення, коли пасажирський потяг зіткнувся з нерухомим вантажним потягом, зійшов з рейок і врізався в інший пасажирський потяг, що їхав у протилежному напрямку поблизу району Баласора.

На початок