В Афганістані дівчина застрелила двох бійців Талібану за вбивство її батьків

В Афганістані дівчина застрелила двох бійців Талібану за вбивство її батьків

В Афганістані дівчина застрелила двох бійців Талібану за вбивство її батьків
. nypost.com

В Афганістані дівчина застрелила двох та поранила ще кількох бійців "Талібану", які витягли її батьків з дому та вбили за підтримку урядових сил.

Як повідомляє New York Post із посиланням на афганських урядовців, у середині липня терористи захопили дім дівчини на ім’я Камар Гюль. За словами голови поліції Хабібурахмана Малекзада, вони напали на її батька, яки був очільником місцевої громади та підтримував уряд країни. Коли дружина спробувала його захистити, таліби розстріляли подружжя у дворі власного дому.

"Камар Гюль, яка перебувала в будинку, взяла автомат Калашникова, який був у родині, і спочатку застрелила двох бійців "Талібану", які вбили її батьків, а потім поранила кількох інших", – розповів журналістам правоохоронець.

За словами чиновників, вік дівчини - від 14 до 16 років, оскільки чимало афганців не знають свого точного віку.

Пізніше кілька інших бійців "Талібану" намагалися напасти на будинок, але місцеві мешканці та проурядові ополченці відкрили по них вогонь, змусивши відступити. Після цього афганські сили безпеки перемістили Гюль та її молодшого брата у більш безпечне місце, повідомив офіційний представник губернатора провінції Мохаммед Ареф Абер.

Мешканці регіону називають дівчину героєм за її вчинок, а фотографія Гюль, на якій вона тримає автомат, набув вірусної популярності.

На початок