У Німеччині сталась пожежа у притулку для біженців з України, загинула дитина

У Німеччині сталась пожежа у притулку для біженців з України, загинула дитина

У Німеччині сталась пожежа у притулку для біженців з України, загинула дитина
Фото: MDR/Johannes Krey

У Німеччині в землі Тюрингія сталась пожежа в гуртожитку для українських біженців. Унаслідок інциденту загинула 9-річна дитина, 10 людей опинились у лікарні.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Унаслідок пожежі у притулку для біженців у Німеччині в неділю загинула дитина та ще 10 людей отримали поранення", — йдеться у повідомленні.

Як зазначає видання із посиланням на дані поліції, пожежа спалахнула о 5 годині ранку за місцевим часом в Апольді, у землі Тюрингія. За словами очевидців, полум'я досягало кількох метрів заввишки.

За інформацією районної адміністрації, у притулку для біженців було зареєстровано 245 людей. Нині приміщення непридатне для проживання.

Поліція встановлює причини пожежі. Правоохоронці повідомили, що кримінальне розслідування ведеться "повним ходом", пише видання.

"Такі розслідування є стандартною практикою після смертоносних пожеж і не вказують на підозри у будь-якій злочинній діяльності", — пояснює DW,

Врятованих пожежниками мешканців притулку доставили до іншого центру прийому біженців у сусідньому Хермсдорфі. Їх супроводжували співробітники поліції та перекладачі.

Як повідомляє видання, 9-річний хлопчик з України вважається зниклим безвісти. Влада заявила, що необхідно провести судово-медичну експертизу, щоб визначити, чи належить тіло, знайдене всередині будівлі, зниклому хлопчику. Поліція очікує на результати експертизи не раніше понеділка.

На початок