У РФ почастішали репресії через синьо-жовту символіку — британська розвідка

У РФ почастішали репресії через синьо-жовту символіку — британська розвідка

Кремль, Москва
Кремль, Москва. Фото: АР

У Росії почастішали репресії через публічну демонстрацію синьо-жовтої символіки. Про це інформує Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

“Деякі місцеві російські силовики, ймовірно, інтерпретують драконівське російське законодавство воєнного часу так, що публічна демонстрація синьо-жовтої символіки заборонена, оскільки це може свідчити про приховану підтримку України”, — відзначили британські розвідники.

Так, 9 травня працівницю будинку для літніх людей заарештували за те, що вона прийшла на роботу у синьо-жовтій куртці. Нещодавно у Волхові під Санкт-Петербургом військовослужбовці Національної гвардії Росії заарештували 22-річного чоловіка за демонстрацію синьо-жовтого прапора Повітряно-космічних сил Росії.

“Репресії підкреслюють невпевненість параноїдального російського чиновництва в тому, що є і що вважається допустимим у дедалі більш тоталітарній системі”, — йдеться у звіті британських розвідників.

За даними британської розвідки, критика арештів надійшла з неочікуваного боку: від ультранаціоналістичної провоєнної Ліберально-демократичної партії. Власна символіка партії містить жовтий колір на синьому тлі.

На початок