"Ми готові": Зеленський зробив заяву про контрнаступ

"Ми готові": Зеленський зробив заяву про контрнаступ

"Ми готові": Зеленський зробив заяву про контрнаступ
Президент України Володимир Зеленський. Фото: пресслужба президента

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова розпочати контрнаступ, однак пом’якшив прогноз щодо його успіху, попередивши, що це може зайняти деякий час і матиме велику ціну.

Про це глава держави заявив в інтерв’ю The Wall Street Journal.

"Я вважаю, що на сьогодні ми готові вже це робити (розпочати контрнаступ — ред.). Ми хотіли мати деяке озброєння, але ми не можемо його чекати довго. Це місяці. Ми дуже віримо в успіх. Я не знаю, скільки це займе часу. Чесно кажучи, це може піти різними шляхами, абсолютно різними. Але ми збираємося це зробити, і ми готові", — зауважив він.

Зеленський також зазначив, що прагне завершити війну якнайшвидше.

"Будь-яким нашим партнерам західним треба точно розуміти, що вони бояться втратити. І його постійні заклики з цього радянського паркану, що немов ядерна зброя — всі ці наголоси слабкої людини", — сказав він.

Президент закликав країни Заходу до активних дій.

"Загнаний звір, він боїться втратити своє життя. Він повинен боятися сили світу. Якщо ми говоримо про ізоляцію Російської Федерації, кола цих людей, то треба робити це потужно, дуже серйозно до цього ставитися. Треба обрати сторону — не Україна чи Росія, ні, ні: обери цінності, і будь тією стороною, з тією державою, цінності якої тобі ближчі", — наголосив Зеленський.

Новина доповнюється

На початок