Російська опозиція на тлі заяв Пригожина може почати підіймати табуйовані в РФ теми — британська розвідка

Російська опозиція на тлі заяв Пригожина може почати підіймати табуйовані в РФ теми — британська розвідка

Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2022 року в Москві
Президент Росії Володимир Путін під час концерту "з нагоди" річниці анексії Криму 18 березня 2022 року в Москві, Росія. Фото: Getty Images

У Росії з боку опозиції пролунали заклики обрати нового президента у 2024 році, щоб відновити нормальні відносини з Європою. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

“27 травня російський опозиційний політик Борис Надєждін виступив на російському телеканалі НТВ і закликав до обрання нового президента у 2024 році, щоб відновити нормальні відносини з Європою”, — відзначили британські розвідники.

За даними британської розвідки, Надєждін виступав з різкою критикою війни з моменту вторгнення, але це, швидше за все, перший заклик до заміни президента РФ Володимира Путіна на російському державному телебаченні з моменту її початку.

Як наголошують британські розвідники, за останні 15 місяців Росія запровадила обмеження свободи слова, небачені з радянських часів. Однак існує реальна можливість того, що нещодавні різкі заяви націоналістичних діячів, таких як власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, надихають опозиційних діячів кидати виклик табуйованим темам.

На початок