У Перовомайському попрощаються з бойовим медиком, який загинув на Донеччині

У Перовомайському попрощаються з бойовим медиком, який загинув на Донеччині

У Перовомайському попрощаються з бойовим медиком, який загинув на Донеччині
Микита Чимшит. Фото: Микола Бакшеєв

24-річний уродженець Первомайського Микита Чимшит загинув у бою в районі Ямполя Донецької області 25 квітня 2022 року.

Про це повідомив голова Первомайської громади Микола Бакшеєв.

"Микита закінчив Первомайську гімназію №3, завжди брав активну участь у шкільних заходах, був в команді КВК. Закінчив музичну школу по класу акордеон. З дитинства відвідував гурток народного танцю в БК "Колорит". У 2018 році закінчив Красноградський медичний коледж де здобув професію фельдшера", — сказано у повідомленні.

З 2018 року працював фельдшером в Первомайському відділенні екстреної меддопомоги та завідував фельдшерсько-акушерським пунктом у Киселях.

"У 2020 році закінчив Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", де здобув кваліфікацію з фізичної реабілітації. 15 травня 2020 року приєднався до лав ЗСУ. Служив бойовим медиком за контрактом. У 2021 році пройшов курс підвищення кваліфікації з тактичної медицини", — повідомив голова громади.

24 лютого 2022 року Микита Чимшит перебував у зоні ООС. Зі слів побратимів, він врятував не одне життя і до останнього виносив поранених і полеглих під час обстрілів, сказано у повідомленні.

Прощатимуться з військовим 2 червня. Панахида розпочнеться об 11:00 на площі біля палацу культури "Хімік".

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок