У Вінниці запрацював інклюзивний літній табір

У Вінниці запрацював інклюзивний літній табір

У Вінниці запрацював інклюзивний літній табір
Літній табір у реабілітаційному центрі "Гармонія". Фото: Суспільне Вінниця

У реабілітаційному центрі "Гармонія" запрацював інклюзивний літній табір для вихованців центру. За три місяці його відвідають 60 дітей. Їх поділять на шість груп, із кожною з яких займатимуться по тижневі. Про це Суспільному розповіла директора центру Олена Чорнобривенко.

29 травня – перший день табору. Вік учасників від 11 до 16 років. До обіду вони займатимуться активностями у центрі після обіду будуть виїзді розваги.

"Щодня дня програма буде до обіду у центрі, а потім ми будемо виїжджати на локації. Це поїздка на катамарані, на трамвайчику, потім зоопарк і різні активності. Діти мають відпочити. Це соціалізація і діти розуміють, що для них теж є табори", — каже Олена Чорнобривенко.

табір ю
Фото: Суспільне Вінниця

Триватиме табір до липня. За цей час його відвідає 6 груп по 10 дітей у кожній.

"Зараз почався табір під назвою "з ніг на голову" — це активності, які відрізняються від тих, до яких діти звикли. Тобто, якщо діти граються, а батьки вболівають, тут буде навпаки. Спершу — руханка, потім — заняття з психологом, квест. Після обіду — прогулянка на катамаранах", — говорить Олена Чорнобривенко.

табір ю
Фото: Суспільне Вінниця

Руханку під музику проводить фізичний реабілітолог Сергій. Каже, що для дітей з інклюзією підбирав спеціальні вправи.

"Стараюся дивитися, щоб діти змогли це зробити. Наприклад, підстрибнути, на жаль, вони не можуть. Важливо робити ранкову зарядку та займатися спортом. Після завтра вигадаю щось інше, щоб було цікаво", — говорить Сергій.

На початок