НАБУ прийшло з обшуком до бізнесмена Хмельницького

НАБУ прийшло з обшуком до бізнесмена Хмельницького

НАБУ прийшло з обшуком до бізнесмена Хмельницького
. Василь Хмельницький. Фото: УНІАН

Національне антикорупційне бюро влаштувало обшук вдома у засновника інвестиційного холдингу UFuture Василя Хмельницького.

Про це підприємець повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами Хмельницького, правоохоронці прийшли до нього у справі, що розслідується вже понад 4 роки. При цьому він наголошує, що весь цей час перебуває у Києві, ні від кого не переховуючись, а слідчі експерименти та допити за його участі вже неодноразово проводились.

"Суть справи проста. Ми з партнером придбали ділянку землі під будівництво нової сучасної школи. Для нас на 100% соціальний проєкт, не бізнес. Саме доступ до якісної шкільної освіти відкриває Україні шлях до справжніх трансформацій та реформ у довгостроковій перспективі. У короткостроковій – Київ коштом приватних інвестицій отримує необхідну інфраструктуру для комфортного життя містян, а мешканці житлового комплексу – додаткову перевагу", — написав бізнесмен.

Хмельницький каже, що він і партнер придбали ділянку на відкритому аукціоні з дотриманням усіх можливих вимог, сплативши за неї повну вартість (18,9 мільйона гривень), та набули прав власника.

"Законність придбання та укладення Договору купівлі-продажу підтверджена судом. Але НАБУ вважає, що ціна занизька", — пояснив він.

Бізнесмен наполягає, що сплатив за землю максимальну можливу вартість.

"Відповідно до містобудівної документації за даною адресою не може бути розміщено комерційну чи житлову нерухомість. Тому з точки зору бізнесу ціна максимально можлива", — стверджує він.

Василь Хмельницький припустив, що ці обшуки є замовленням особисто проти нього, додавши, що не виключає найближчим часом обшуків від СБУ та ДБР за більш гучними справами. При цьому він закликав правоохоронців припинити тиск на бізнесменів на тлі війни.

"В умовах війни необхідно припинити масову практику "маски-шоу" та залякування бізнесу. Всі підприємці, що залишились у країні, повірте, на 100% патріотично налаштовані та готові до цивілізованого діалогу", — наголосив бізнесмен.

На початок