Мінцифра веде переговори з десятьма країнами щодо експорту "Дії"

Мінцифра веде переговори з десятьма країнами щодо експорту "Дії"

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров виступає на саміті Diia in DC
. Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров виступає на саміті Diia in DC. Фото: Telegram/Мінцифра

У Вашингтоні відбувся перший саміт Diia in DC, під час якого міністр цифрової трансформації Михайло Федоров презентував досягнення у сфері діджиталізації України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

"Під час Diia in DC Михайло Федоров презентував усьому світу досягнення цифрової України, основою якої є "Дія". Застосунок, який став невід’ємною частиною життя українців та повністю змінив філософію взаємодії держави та людини", — йдеться у повідомленні Мінцифри.

Зазначається, що команда Мінцифри веде переговори щодо експорту "Дії" з 10 країнами, кілька з яких підтримує USAIDАгентство США з міжнародного розвитку — незалежне агентство федерального уряду Сполучених Штатів. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам..

"Дія" — це продукт світового масштабу, аналогів якого не існує. Команда Мінцифри веде переговори щодо експорту "Дії" з 10 країнами, кілька з яких підтримує USAID. І вже маємо результати – розглядаємо партнерство із Замбією та Колумбією. Це під час заходу анонсувала адміністраторка USAID Саманта Пауер", — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що USAID з перших днів існування Мінцифри стала надійним партнером відомства.

"З перших днів Мінцифри, USAID стала нашим надійним партнером, завдяки якому ми запустили багато важливих сервісів. Вдячні Саманті Пауер та USAID за віру і підтримку українських діджитал-продуктів", — йдеться у повідомленні.

На початок