Черкаські депутати вкотре провалили голосування за передачу очисних споруд місту

Черкаські депутати вкотре провалили голосування за передачу очисних споруд місту

Черкаські депутати вкотре провалили голосування за передачу очисних споруд місту
Суспільне: Черкаси

Під час сесії 18 травня депутати Черкаської міської ради не підтримали звернення до фонду Держмайна щодо передачі у власність територіальної громади міста Черкаси очисних споруд, якими нині опікується ПрАТ "Азот".

Про це повідомила кореспондентка Суспільного Оксана Швед із сесійної зали.

За словами секретаря міськради Юрія Тренкіна, попередньо провели опитування серед депутатів. Вони висловилися за передачу очисних споруд місту. Однак потрібно правильно підготувати всю необхідну документацію.

Проєкт рішення ради щодо цього вже приймали. Але воно було некоректно виписане і не відповідало вимогам фонду Держмайна, пояснила виконувачка обов’язки директора департаменту юридичного забезпечення юридичного департаменту міськради Катерина Пидорич.

"Нині необхідно оформити все належним чином", - пояснила ситуацію Катерина Пидорич.

Голосування вкотре провалили — натиснули "за" 17 міських обранців.

Що відомо про голосування за передачу очисних споруд

  • За це рішення під час засідання сесії міської ради 8 листопада 2022 року проголосували тільки 19 депутатів. Проти було 2, утрималися троє, а ще 10 не голосували.
  • У липні 2021 року на розгляд сесії міськради винесли електронну петицію щодо передачі каналізаційних очисних споруд в комунальну власність міста. У проєкті рішення було вказано, що існує постійна загроза припинення централізованого водовідведення, а також відповідно і водопостачання, внаслідок суб’єктивних факторів щодо діяльності "Азоту" (перепрофілювання підприємства, зупинка, ліквідація тощо). Однак це питання поки що не вирішили. Серед причин, чому очисні споруди мають стати комунальною власністю, працівники називають необхідність приведення у відповідність до вимог законодавства системи водовідведення міста, а також неефективність оперативного управління очисними спорудами що діють, і неможливість ПрАТ "Азот" забезпечити якісне очищення стічних вод.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Вибір редакції

На початок